English Français Español Deutsch Italiano Português 日本語 Русский Nederlands Norsk Dansk Svenska 한국어 Suomi עברית Türkçe Polski Čeština Ελληνικά Hrvatski Română Magyar
001:01:02

MY ワールドストア フラッシュセール モバイルアプリ

全世界をカバーしたLightInTheBox.comの配送網をご利用下さい。

通貨の選択: $ USD

ご利用ガイド

 ご質問を検索する?

  

Jak získam odměnu či kredit?

 • Odměny:

  Je mnoho způsobů, jak získat Odměny.

  1. Člen, který uskutečný opravňující nákup (definice viz dole) si může vydělat odměnu do výše 1% z čisté hodnoty (definice viz dole), kterou za nákup zaplatil.

  Opravňující nákup znamená nákup a zaplacení jednoho či více výrobků po internetu na LightInTheBox.com.

  Čistá hodnota znamená hodnota v hotovosti, kterou člen zaplatil za zboží v opravňujícím nákupu, po využití slevy anebo jiného odečtu odměn a kreditů.

  2. Propagační odměny lze získat během propagačních akcí v souladu s podmínkami dané akce.

  Omezení:
  - Odměny se nevztahují na nákupy, které se uskutečnily pouze a jenom za částky z odměn a kreditů. Bilance čili zůstatek nákupu uskutečněného částečně za odměny a kredity má nárok pouze na výši odměny, která se odvíjí od zůstatku, jež nebyl zaplacen kreditem či odměnami.
  Odměny budou přičteny na účet odměn a kreditů poté, co potvrdíte, že jste obdrželi všechny položky a napíšete hodnocení na všechny položky v objednávce.
  - Výše odměny je zaokrouhlena na centy, kromě JPY, CLP, NOK, DKK, SEK, KRW, které jsou zaokrouhleny na celé jednotky měny.

 • Kredit:

  Peníze z reklamací Vám vrátíme v podobě kreditu anebo původním způsobem platby zpět na účet, jakmile byla vyřízena reklamace za objednávku. Pokud jsou odměny připsány jako kredit, můžete si jej vybrat kliknutím na tlačítko "Vybrat" v záložce "Dostupný zústatek" na straně Mé odměny a kredity.

Join Our Community

会社情報
LightInTheBox.comについて
所在地及び営業時間
お客様の感謝の声
求人情報
サイトマップ
安心保証
プレスリリース
LightInTheBox 掲載記事
NewsInTheBox
投資家情報
カスタマーサービス
お問い合わせ
ご注文の追跡
ヘルプ及びご利用ガイド
お支払い、配送
お支払い方法
配送ガイダンス
海外発送可能地域
商品お届けの目安
関連ポリシー
返品ポリシー
プライバシーポリシー
利用規約
知的財産権侵害に関するポリシー
法人様向け取引
卸売り
ドロップシップ(工場直送)
パートナーシップ
アフィリエイトプログラム
寻求供应商
visa, master card, maestro, carte bluepaypalpaypal verifiedwestern uniondhl ups ems
BTest